Napędy do bram i szlabanów GIBIDI

Wygoda !
Z pewnością otwieranie bramy wjazdowej czy wprowadzanie auta do garażu nie należy do czynności przyjemnych, a już zwłaszcza podczas deszczu czy zimy! Dlatego też automatyka do bram firmy GI.BI.DI. jest idealnym rozwiązaniem! Koniec z uciążliwym wysiadaniem i wsiadaniem z auta! Od dziś otwieranie bramy będzie proste, bezpieczne i szybkie! Niezależnie od pogody brama zawsze się otworzy! W przypadku napędów garażowych kolejnym udogodnieniem jest wbudowana lampa, dzięki której nie potrzebujemy już dodatkowego oświetlenia przy parkowaniu auta!

Bezpieczeństwo !
W celu wyeliminowania wszelkiego ryzyka zwłaszcza dla dzieci, napędy GI.BI.DI. są wyposażone w specjalne zabezpieczenia. Jak tylko brama napotka przeszkodę - momentalnie zatrzymuje się. Nie musicie się już więcej martwić, że Wasze dziecko bawi się w pobliżu bramy. Dodatkowo nasze napędy obsługują funkcję Soft Start - Soft Stop, która polega na łagodnym uruchamianiu i zatrzymywaniu bramy. Dzięki temu nie musisz się obawiać o uszkodzenie konstrukcji bramy.

Systemy antywłamaniowe !
W przypadku próby włamania nasze napędy posiadają wyspecjalizowane mechanizmu zabezpieczające sforsowaniu bramy! Dodatkowo nasze piloty, dzięki zastosowaniu unikalnej technologii, są niemożliwe do skopiowania czy podrobienia! Nie musisz się już obawiać, że ktoś włamie się na Twoją posesję!

Pomoc techniczna !
W razie jakichkolwiek niejasności, trudności w doborze odpowiedniego napędu czy problemów z montażem oferujemy całodobowe wsparcie i pomoc techniczną!

Gwarancja jakości !
Firma GI.BI.DI. od ponad 40 lat kładzie szczególny nacisk na jakość produktów, które są testowane na każdym etapie produkcji. Od 1993 roku firma posiada certyfikat ISO 9002 dla wszystkich swoich produktów. Od zawsze GI.BI.DI. wykorzystuje w swej produkcji najnowsze technologie tworząc nowe standardy dla napędów do bram.
 
Hydrauliczne słupy wysuwane GIBIDI
Hydrauliczne słupy wysuwane GIBIDI
Napędy do bram przesuwnych GIBIDI
Napędy do bram przesuwnych GIBIDI
Napędy do bram skrzydłowych GIBIDI
Napędy do bram skrzydłowych GIBIDI
Napędy do bram garażowych GIBIDI
Napędy do bram garażowych GIBIDI
Szlabany GIBIDI
Szlabany drogowe GIBIDI
Akcesoria do napędów GIBIDI
Akcesoria do napędów do bram GIBIDI
Centrale sterujące GIBIDI
Centrale sterujące GIBIDI