O firmie

GI.BI.DI. jest włoską firmą z 40 letnim doświadczeniem, produkującą profesjonalne, zautomatyzowane urządzenia do obsługi bram i drzwi garażowych.

GI.BI.DI. projektuje i produkuje zgodnie z koncepcją najwyższej jakości wykonania oraz zastosowania najnowocześniejszych technologii w napędach hydraulicznych.

GI.BI.DI. kładzie nacisk na obserwację potrzeb rynku i rozwój konkurencji. Narodził się stąd wielki projekt uwzględniający kompletną, innowacyjną gamę nowych produktów: napędów, urządzeń sterujących i akcesoriów. Nasi partnerzy mają zawsze najświeższe informacje na temat naszej oferty, nowych technologii i metod obsługi, co sprawia, że ich praca jest łatwiejsza i wygodniejsza.

Wjazd i wyjazd całkowicie swobodny. Otwieraj i zamykaj bramy i drzwi garażowe komfortowo przez naciśnięcie jednego przycisku. Wolność umysłu dzięki prostocie obsługi.

Wolność ruchu dla wszystkich - klientów docelowych, sprzedawców, instalatorów - to misja GI.BI.DI. Wolność ruchu oferowana dzięki 40 letniemu doświadczeniu na rynku, doświadczeniu które zawsze zaznacza swą obecność w jakości każdego naszego produktu oraz daje nam drogowskaz na przyszłość. Ostatnim etapem naszego rozwoju było wstąpienie do grupy BANDINI INDUSTRIE GROUP pod koniec 2006 roku.

GI.BI.DI. oferuje wolność ruchu dzięki najwyższej jakości produkcji, polityki sprzedaży oraz serwisowi. Nie przez przypadek w roku 1993, GI.BI.DI. stało się pierwszą włoską firmą, która otrzymała prestiżowy wówczas certyfikat ISO9002.

Jednak nie tylko jakość produktów jest naszą domeną. Serwis posprzedażowy, 24- miesięczna gwarancja, kursy i szkolenia, zaangażowanie biznesowe i wiele, wiele innych. To przekonało do naszych urządzeń tysiące klientów na całym świecie.
 
 
HISTORIA FIRMY
 
GIBIDI jest włoską firmą z ponad 40 letnim doświadczeniem, produkującą profesjonalne, zautomatyzowane urządzenia do obsługi bram i drzwi garażowych.
GIBIDI projektuje i produkuje zgodnie z koncepcją najwyższej jakości wykonania oraz zastosowania najnowocześniejszych technologii w napędach hydraulicznych.
Podczas naszych działań kładziemy głównie nacisk na konkurencyjność oraz obserwację potrzeb rynku. To właśnie stąd narodził się wielki projekt uwzględniający kompletną, innowacyjną gamę nowych produktów: napędów, urządzeń sterujących i akcesoriów.
Staramy się aby nasi partnerzy mieli zawsze najświeższe informacje na temat naszej oferty, nowej technologii oraz metod obsługi, co sprawia, że ich praca jest łatwiejsza i wygodniejsza. Dzięki nam wjazd i wyjazd z różnych obiektów jest całkowicie swobodny. Otwieraj i zamykaj bramy i drzwi garażowe komfortowo przez naciśnięcie jednego przycisku!
GIBIDI to wolność umysłu dzięki prostocie obsługi. Wolność ruchu dla wszystkich – klientĂłw docelowych, sprzedawcĂłw, instalatorĂłw – taka jest właśnie misja naszej firmy.
Dzięki 40 letniemu doświadczeniu na rynku światowym oraz 10 letniemu na rynku Polskim zdążyliśmy zaznaczyć swoją obecność i przekonać klientów do jakości naszych produktu co daje nam pozytywny drogowskaz na przyszłość.
Ostatnim etapem naszego rozwoju było wstąpienie do grupy BANDINI INDUSTRIE GROUP pod koniec 2006 roku. GIBIDI dynamicznie zdobywa rynek dzięki najwyższej jakości produkcji, polityki sprzedaży oraz serwisowi. Nie przez przypadek w roku 1993, GI.BI.DI. stało się pierwszą włoską firmą, która otrzymała prestiżowy certyfikat ISO9002.
Jednak nie tylko jakość produktów jest naszą domeną. Równie ważna jest dla nas współpraca z klientem po sprzedaży w ramach której zapewniamy serwis, 24- miesięczną gwarancję, kursy i szkolenia, zaangażowanie biznesowe i wiele, wiele innych. To właśnie takie podejście przekonało tysiące klientów na całym świecie do naszych napędów.